Menü Kapat

Pursaklar su arıtma yedek parça ve teknik servis

Ankara’nın uzak bölgelerinden biri olan Pursaklar, son yıllarda içme suyu kaynaklı problemlerin en çok yaşandığı yerlerin başında geliyor. Bir süre önce ilçe hüviyeti kazanan, Ankara Merkez ile Çubuk ilçesi arasında yer alan ve her geçen gün büyüyen Pursaklar, gelen yatırımlar ile şehirleşmenin de üst düzeye çıktığı bir ilçe. Fakat bu şehirleşme içme suyu kirlenmesini ve Pursaklar’da suyun kalitesinin düşmesini de beraberinde getirdi.

SU ARITMA TEKNİK SERVİS 0554 156 53 81


İçme suyu son derece kritik. Sağlığımızın yerinde olması için günde litrelerce su içmemiz gerekiyor. Fakat sağlığımızı korumamız için içeceğimiz su özellikle son yıllarda musluktan akan olmamaya başladı. Musluk suyu gerek kokusu, gerek tadı, gerekse de içerisine karışmış olan çeşitli kimyasal veya tehlikeli organik maddeler nedeniyle aksine bir şekilde sağlığımızı tehdit ediyor.

Bir zamanlar sadece köy olarak değerlendirilen Pursaklar, yaşanan şehirleşme ile birlikte eski halinden çok uzak. Giderek büyüyen Pursaklar’da su kalitesi bir hayli düşük. Şehirleşme ve sanayileşme Pursaklar için de alarm zillerinin çalmasına neden oluyor.

Bu gerçeği fark eden Pursaklar ahalisinden bir çok kişi yavaş yavaş evlerine bir su arıtma cihazı almaya başladı. Fakat Pursaklar gibi uzak bir ilçeye su arıtma cihazı teknik servis hizmeti verenlerin sayısı bir hayli az. Pursaklar su arıtma cihazı yedek parça arayışı içinde olanlar uzun süren aramalar yapıyorlar. Tam olarak bu noktada sizler için çözümle gelen Metropol Su Arıtma fırsatlarından yararlanmak çok kolay.

PURSAKLAR SU ARITMA CİHAZI TEKNİK SERVİS

Ankara’nın her geçen gün gelişen ve her gün su arıtma cihazı alan hane sayısının arttığı Pursaklar su arıtma cihazı teknik servis hizmetinin çok bulunmadığı bir ilçemiz. Bu ihtiyaca binaen harekete geçen Metropol Su Arıtma Sistemleri, sizler için Pursaklar geneli su arıtma teknik servis hizmeti sunuyor. Pursaklar’ın her neresinde olursanız olun, sizler için sağladığımız avantajlara ulaşmak bir telefon kadar yakınınızda.

Pursaklar’ın neresinde ikamet ettiğiniz fark etmeksizin, su arıtma teknik servis hizmeti için;

0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu arayınız.

PURSAKLAR SU ARITMA CİHAZI YEDEK PARÇA

Ankara’nın Pursaklar ilçesine sunduğumuz fırsatlar bununla da sınırlı değil. Pursaklar’ın neresinde olursanız olun, cihazların içerisindeki yedek parça değişimi için gereken filtreler tarafımızca sağlanıyor. Pursaklar su arıtma cihazı yedek parça bulmak için artık semt semt, sokak sokak gezmiyor.

İster www.watermetropol.com.tr adresine giderek avantajlı ürünlerimizi inceleyebilir, isterseniz de 0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu arayarak toptan su arıtma cihazı yedek parça hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir