Menü Kapat

Pınarbaşı Su Arıtma Cihazı Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmeti

Ankara’nın Sincan bölgesinin yükselen değerlerinden biri de Pınarbaşı mahallesi. Gün itibari ile on binlerce vatandaşımızın yaşadığı Pınarbaşı, su kalitesi nedeniyle sorunlar yaşanıyor. Pınarbaşı semtinde sular son derece acı ve kötü kokulu. Burada yaşayan vatandaşlarımız kendilerine bir su arıtma cihazı edinmeye başladı. Ancak teknolojik her alet gibi su arıtma cihazı da teknik servis hizmeti gerektiriyor. Ayrıca su arıtma cihazı yedek parça hizmeti Pınarbaşı için kolay bulunabilir durumda değil.


Pınarbaşı Su Arıtma Cihazı kullananların sayısının bir hayli fazla olduğu bir mahalle. Sincan gibi nüfusu her gün artan, sanayisi giderek gelişen bir ilçede haliyle sular temiz kalamıyor. Artan nüfusu şehir şebekesi yeterince karşılayamıyor. Buna yaşanan kuraklık da eklenince durum bir hayli vahim bir hal almaya başlıyor.

Bu gerçeğin farkında olan Pınarbaşı sakinleri evlerine bir su arıtma cihazı almaya başladı bile. Ancak bu cihazlarda bir sorun yaşandığında Pınarbaşı geneli su arıtma cihazı teknik servis bulmak bir hayli zor oluyor. Yine evlerinize aldığınız bir cihazın filtre değişimi de gerekiyor. Pınarbaşı’nda su arıtma cihazı yedek parça bulmak da bir hayli zor ve zahmetli bir süreç.

METROPOL SU ARITMA PINARBAŞI’NDA

Sincan’ın en sevilen ve en kalabalık mahalleleri arasında yer alan Pınarbaşı su arıtma cihazı aldıktan sonra hizmetlerini kolay bulabileceğiniz bir yer değil. Bu gerçeğin farkında olan Metropol Su Arıtma Sistemleri, sizler için Su Arıtma Cihazı teknik servis hizmetini Pınarbaşı semtine de taşımış durumda.

Pınarbaşı’nın hangi sokağında, caddesinde veya binasında olursanız olun, su arıtma cihazı yedek parça ve teknik servis hizmeti bizzat Metropol Su Arıtma Sistemleri markası ile sunuluyor.

Uzman ekibi, dinamik yapısı ve çözüm odaklı vizyonu ile Metropol Su Arıtma, Ankara’nın en eski firmalarından biri olarak, 20 yıllık tecrübesini taçlandırarak, Pınarbaşı’na özel çözümler sunmaya geliyor.

Ayrıca Pınarbaşı geneli toptan su arıtma cihazı satışlarımız başlamış durumda. Bizi şimdi arayan herkese etiket fiyatı üzerinden yüzde 40 indirim Metropol farkıyla sunuluyor.

PINARBAŞI SU ARITMA TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İÇİN;

0506-852-15-15 NUMARALI TELEFONUMUZU ARAYABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.