Menü Kapat

Hasköy Su Arıtma Cihazı | Yedek Parça | Teknik Servis

Hasköy Su Arıtma

Su Arıtma Cihazı artık herkesin ihtiyacı. İl, ilçe veya semt fark etmeksizin su kaynakları kirlendikçe insanlar arıtmalı su içmek istiyor. Sağlığımızın bir numaralı gereksinimi olan su, musluktan içilmez bir halde. Musluktan gelen su insan sağlığını tehdit ediyor. Hasköy Su Arıtma Cihazı bu nedenle sık arananlar arasında. Ankara su arıtma cihazı arayan Hasköy sakinleri için sadece cihaz satışı değil, yedek parça ve teknik servis hizmetimizle geldik.

Ankara’nın eski yerleşimlerinden biri olan Hasköy, son zamanlarda musluktan gelen sudan bir hayli şikayetçi. Musluk suyunun barındırdığı inorganik ve kimyasal maddeler insanların sağlığını tehdit ediyor. Musluktan gelen su ile yemek yapılamıyor, çay-kahve hazırlanamıyor.

Ankara’daki 20. yılını da geride bırakan Metropol Su Arıtma Sistemleri, Ankara’nın her yerine olduğu gibi, Hasköy’e de özel fiyat seçenekleri ve birbirinden güzel modelleri ile geliyor.

Hasköy Su Arıtma

HASKÖY SU ARITMA FİLTRESİ

Bir su arıtma firması cihazlardaki performansını filtrelerde de sunabilmeli. Ayrıca arayanlar için hemen her yerde filtre satışı yapabilmeli. Metropol Su Arıtma, Ankara’nın tamamında olduğu gibi, Hasköy Su Arıtma Cihazı filtresi satışında da bir numaraya yerleşmiş durumda.

Firmamız bünyesinde sunulan filtre çeşitleri;

  • Membran Filtre
  • Tatlandırıcı Filtre
  • Alkali Filtre
  • Detox Filtre
  • Sediment Filtre
  • Spun Filtre
  • Karbon Filtre seçenekleridir.

Bu filtrelerin her marka ve modeli Metropol Su Arıtma Sistemleri bünyesinde, sizlere uygun fiyatlarla, zaman zaman kampanyalar ile sunuluyor.

KAMPANYALARIMIZI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLA-TAKİP ET

HASKÖY SU ARITMA TEKNİK SERVİS

Hasköy’de evlerinde, ofislerinde veya iş yerlerinde bir su arıtma cihazı bulunan vatandaşlarımızın bir başka şikayeti cihaz herhangi bir arıza yaptığında muhatap bulamamak. İnsanlar hızlı, deneyimli, çözüm odaklı bir su arıtma teknik servis hasreti çekiyor. Hasköy’de bu amaçla sokak sokak, cadde cadde dolaşan çok kişi var.

Metropol Su Arıtma Sistemleri sizi bu yükten de kurtararak, Ankara geneli su arıtma teknik servis hizmetini artık Hasköy’e de taşıyor. Hasköy’ün her neresinde olursanız olun, piyasa fiyatlarının çok altına rakamlarla teknik servis hizmeti kapınıza geliyor.

Bunun için;

0506-852-15-15 numaralı telefonumuzu arayıp randevu oluşturmanız da mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.