Menü Kapat

Elvankent Su Arıtma Cihazı | Yedek Parça | Teknik Servis

Elvankent Su Arıtma

Ankara’nın önemli semtlerinden biri olan Elvankent’te yaşanan su sorunlarının farkında olanlar bu yıl artık arıtılmış su ile sağlıklarını güvence altına almak istiyor. Suyun sağlık olduğunu bilenler, suda sağlık arayanlar çok uzun zamandır su arıtma cihazı ile tanışık halde. Eğer henüz sizde yoksa şimdi tam sırası. Türkiye’nin bir numaralı firması Metropol Su Arıtma Elvankent Su Arıtma Cihazı satışlarına başladı. Üstelik su arıtma yedek parça temini ve su arıtma teknik servis hizmetiyle birlikte.

Elvankent Su Arıtma Cihazı için uzun zamandır firmalar aradığınızı biliyoruz. Fakat köşe başlarına açılmış her su arıtma cihazı satıcısına güven olmaz. Su şansa bırakılamayacak kadar önemli bir konudur. Bu nedenle alacağınız zaman en kaliteli su arıtma cihazı modellerini tercih etmeniz çok önemlidir. Bunu da size sadece en kaliteli su arıtma cihazı firması sağlayabilir.

Bu yıl bitmeden arıtma su ile gelen sağlığı tatmak isteyenler için birbirinden güzel fırsatlarla geldik. Dolara ve enflasyona inat düşürdüğümüz fiyatların yanı sıra kaliteli ve dayanıklı ürünlerimizi görülmemiş avantajlar ile sunuyoruz.

ELVANKENT SU ARITMA İÇİN: 0554 156 53 81

ELVANKENT SU ARITMA CİHAZI FİYATLARI

Ankara merkezli firmamız 20 yıldır piyasanın en önde gelen su arıtma cihazı modellerini sunuyor. Gün itibari ile Ankara’da on binden fazla ev, iş yeri, fabrika Metropol Su Arıtma kalitesine aşikar durumda.

Elvankent genelinde nerede olursanız olun en hızlı gönderim ve kargo garantisi ile sizlerle.

FİYATLARIMIZ;

  • Metropol Su Arıtma Cihazı: 2900 TL
  • Mustang Su Arıtma Cihazı: 3100 TL
  • Color Su Arıtma Cihazı: 2100 TL
  • Çelik Su Arıtma Cihazı: 1200 TL

ELVANKENT SU ARITMA YEDEK PARÇALARI

Su arıtma cihazı bakımlarında en çok ihtiyaç duyulan şey yedek parçalarıdır. Elvankent’te evlerinde bir su arıtma cihazı olan vatandaşlarımıza özel fiyatlarla su arıtma yedek parça hizmetimiz ve satışlarımız da başladı. Elvankent bayilerimiz üzerinden satın alabileceğiniz yedek parçalar piyasanın çok altında fiyatlarla, uygun taksitlerle ve toptan alımlarda ucuz fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

ELVANKENT SU ARITMA SERVİSİ

Su Arıtma Cihazı için en önemli konu teknik servis. Gerek cihazın bakımında, gerek arıza durumunda, gerek filtre değişiminde deneyimli ve uzman bir teknik servis şart diyebileceğimiz bir konudur. Elvankent’in neresinde oturuyor olursanız olun, hangi marka veya model su arıtma cihazı kullanıyor olursanız olun, bizi aradığınızda anında kapınıza geliyoruz.

Elvankent Su Arıtma Servisi saatlerimiz;

Hafta içi: 09:00-19:00
Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: Kapalı

Elvankent Su Arıtma teknik servis numaramız: 0506-852-15-15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir